Voorzitter

Sebastiaan Veijgen

06-10499822

voorzitter@docostafeltennis.nl

Secretaris

Tessa Buijsman

06-27421525

secretaris@docostafeltennis.nl

Penningmeester

Ferry Veijgen

06-14324323

penningmeester@docostafeltennis.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd 

Annelies
Bultema

06-41410132

wedstrijdsecretaris-jeugd@docostafeltennis.nl
Wedstrijdsecretaris senioren Stijn van Cuijk 06-53442490 wedstrijdsecretaris@docostafeltennis.nl

Jeugdzaken en jeugdtraining

 

Kento Nomura
06-27212794jeugdzaken@docostafeltennis.nl

Gebouwenonderhoud en -beheer

Vacature

06-14324323

barbeheer@docostafeltennis.nl

PR & Communicatie

Barbeheer

Annelies Bultema

06-41410132

media@docostafeltennis.nl

barbeheer@docostafeltennis.nl

Toernooien en evenementen

Mischa de Zwart

06-53442490toernooi@docostafeltennis.nl 

Erevoorzitter: Wim Vreeburg, tel. 071-5892931 

Laatst gewijzigd: 26-05-2020 door Sebastiaan Veijgen.