Voorzitter

Martijn Visser

06-28428562

voorzitter@docos.info

Secretaris

Dinette van der Weit

06-27421525

secretaris@docos.info

Penningmeester

Ferry Veijgen

06-14324323

penningmeester@docos.info

Wedstrijdsecretaris jeugd 

Annelies
Bultema

06-41410132

wedstrijdsecretaris-jeugd@docos.info

Jeugdzaken en jeugdtraining

 

Kento Nomura
 06-27212794jeugdzaken@docos.info

Gebouwenonderhoud en beheer

Vacature

06-

barbeheer@docos.info

PR & Communicatie

Barbeheer

Annelies Bultema

06-41410132

media@docos.info 

barbeheer@docos.info

 

 

   

Wedstrijdsecretaris
Senioren 

Stijn van Cuijk

06-53442490wedstrijdsecretaris@docos.info

 

Erevoorzitter: Wim Vreeburg, tel. 071-5892931 

Laatst gewijzigd: 31-12-2018 door Annelies Bultema.